• Nowy
Zamów kuriera
ZamowKuriera

Zamów kuriera

0,00 zł
Brutto

Zamów kuriera po przesyłkę.

Wymiary paczki

wpisz rzeczywiste wymiary i zapisz
  • cm
  • cm
  • cm
Ilość

Zamów kuriera

Aby ułatwić naszym klientom proces naprawy, oferujemy usługę odbioru kurierskiego (door to door), która umożliwia proste nadanie przesyłki. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu.

Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy wypełnić formularz, podając dane niezbędne do odbioru: nazwę, adres, telefon, wymiary spakowanej paczki (do maksymalnie 80cm długości najdłuższego boku i do 30kg wagi gabarytowej, prostokątne opakowanie). 

Po przesłaniu formularza, otrzymają Państwo list przewozowy na e-mail, do wydrukowania i naklejenia na paczkę.  • Wzór na wyliczenie wagi gabarytowej: (długość [cm] x szerokość [cm] x wysokość [cm]) / 6000    • Przykładowe obliczenie wagi gabarytowej: (75 cm x 50 cm x 40 cm) / 6000 = 25 kgPragniemy zwrócić uwagę, że większe przesyłki mogą być traktowane przez przewoźników jako niestandardowe lub paletowe, co wiąże się z wyższymi kosztami, (od 200 zł wzwyż). Dlatego zalecamy, aby w miarę możliwości dostosować rozmiar paczki o kształcie prostokątnym do wymiaru maksymalnego 80 cm i wagi gabarytowej do 30kg. Dbając jednocześnie o odpowiednie zabezpieczenie zawartości.Koszt usługi odbioru kurierskiego wynosi standardowo 50 zł brutto za przesyłkę w jedną stronę - usługa ta rozliczana jest na koniec.Jak zapakować urządzenie?

- Użyj odpowiedniego opakowania: Wybierz pudełko o odpowiedniej wielkości dla przesyłanego przedmiotu. Pamiętaj, aby nie było zbyt duże, aby uniknąć niepotrzebnego przesuwania się zawartości.

- Zabezpiecz przedmioty wewnątrz: Użyj materiałów amortyzujących, takich jak folia bąbelkowa, styropianowe "orzeszki" czy zgnieciony papier, aby zabezpieczyć przedmioty przed uderzeniami i wstrząsami podczas transportu.

- Zabezpiecz krawędzie i narożniki: Szczególnie podatne na uszkodzenia krawędzie i narożniki warto dodatkowo zabezpieczyć, używając dodatkowych warstw folii bąbelkowej lub kartonowych narożników.

- Zamknij opakowanie: Użyj mocnej, szerokiej taśmy pakowej, aby dobrze zamknąć pudełko/opakowanie. Taśmę należy nakleić wzdłuż otwarcia pudełka oraz wokół jego obwodu, szczególnie w miejscach potencjalnie najsłabszych.Pamiętaj, że odpowiednie zabezpieczenie przesyłki ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że dotrze ona w nienaruszonym stanie.

ZamowKuriera
423 Przedmioty