Offer Banner

  international
  equipment
  FLAT 50% OFF

Klimatyzacja Dometic

Klimatyzacja postojowa marki Dometic

Klimatyzacja postojowa marki Dometic

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

 • Klimatyzator postojowy Dometic CoolAir SP 950C – kompresor 24V
  • Obecnie brak na stanie
  Klimatyzator postojowy Dometic...
  4 900,00 zł

  CoolAir SP 950C kompresor do dzielonego klimatyzatora postojowego do samochodów ciężarowych 24V, może być używany z parownikiem zamontowanym na dachu lub wewnątrz kabiny. Działa całkowicie niezależnie od silnika (przy wyłączonym silniku), pozwala na oszczędność paliwa. Klimatyzacja postojowa zapewnia optymalny komfort, utrzymanie optymalnej temperatury i dodatkowo obniżają wilgotność.

 • Klimatyzator postojowy Dometic CoolAir SP 950I – Parownik wewnętrzny
  • Obecnie brak na stanie
  Klimatyzator postojowy Dometic...
  4 100,00 zł

  Dometic CoolAir SP 950I parownik wewnętrzny do dzielonego klimatyzatora postojowego do samochodów ciężarowych 24V Waeco montowany po stronie wewnętrznej tylnej ściany kabiny. Układ chłodzący z panelem sterowania, nadmuch klimatyzacji z pilotem. Niezależne chłodzenie ciężarówki. Wyloty powietrza z regulacją nawiewu. Montaż bez naruszania konstrukcji dachu. Chłodzi osusza powietrze wewnątrz pojazdu.

 • Klimatyzator postojowy Dometic CoolAir SP 950T – Parownik dachowy
  • Obecnie brak na stanie
  Klimatyzator postojowy Dometic...
  9 200,00 zł

  Dometic CoolAir SP 950T super płaska jednostka dachowa do dzielonego klimatyzatora postojowego do samochodów ciężarowych 24V Waeco montowana na dachu pod spojlerem dachowym lub nadbudową. Układ chłodzący z panelem sterowania, nadmuch klimatyzacji z pilotem. Niezależne chłodzenie ciężarówki. Idealne do ciężarówek z wysokimi kabinami, spojlerami dachowymi lub konstrukcjami zamontowanymi na dachu.