Offer Banner

  international
  equipment
  FLAT 50% OFF

Lodówki IndelB

Lodówki IndelB

Oferujemy szeroki asortyment lodówek przeznaczonych do zabudowy marki IndelB. Lodówki kompresorowe zapewniają doskonałą wydajność chłodzenia przy minimalnym zużyciu energii umożliwiają chłodzenie i głębokie mrożenie.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Lodówka Indelb Cruise 40 Cubic do łodzi, jachtu, samochodu kempingowego Kamper
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka Indelb Cruise 40 Cubic...
  0,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model Cruise 40 Cubic na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, markowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 40l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie i schowku np. volvo. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia agregatu w odległości do 1,3m od lodówki.

 • Lodówka Indelb Cruise 40 do łodzi, jachtu, samochodu kempingowego Kamper
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka Indelb Cruise 40 do...
  0,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model Cruise 40 na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, montażowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 40l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia agregatu w odległości do 1,3m od lodówki.

 • Lodówka Indelb Cruise 41 do zabudowy w łodzi, jachcie, samochodu kempingowego, kampera
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka Indelb Cruise 41 do...
  0,00 zł

  Lodówka do zabudowy, sprężarkowa Indel B model Cruise 41 na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, montażowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 41l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia agregatu w odległości do 1,5m od lodówki.

 • Lodówka sprężarkowa do łodzi, Kampera Indelb Cruise 42
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka sprężarkowa do łodzi,...
  3 990,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model Cruise 42 z zamrażalnikiem na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, markowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 42l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia agregatu w odległości do 1,5m od lodówki.

 • Lodówka do łodzi, jachtów, samochodów kempingowych Indelb Cruise 49
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka do łodzi, jachtów,...
  4 020,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model Cruise 49 z zamrażalnikiem na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, markowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 49l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia butelek w pionie i poziomie.

 • Lodówka do łodzi, jachtów, samochodów kempingowych Indelb Cruise 65 Kamper
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka do łodzi, jachtów,...
  4 240,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model Cruise 65 z zamrażalnikiem na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, markowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 65l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia butelek w pionie i poziomie.

 • Lodówka do łodzi, jachtów, samochodów kempingowych Indelb Cruise 85 Kamper
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka do łodzi, jachtów,...
  4 280,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model Cruise 85 z zamrażalnikiem na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, pojemna, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 85l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia butelek w pionie i poziomie.

 • Lodówka do łodzi, jachtu, samochodu kempingowego Indelb Cruise 100 Kamper
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka do łodzi, jachtu,...
  4 620,00 zł

  Lodówka sprężarkowa IndelB model Cruise 100 z zamrażalnikiem na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, pojemna, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 100l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka turystyczna, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia butelek w pionie i poziomie 49 x 75 cm (szerokość x wysokość)

 • Lodówka do jachtu, samochodu kempingowego Indelb Cruise 130 Kamper do zabudowy
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka do jachtu, samochodu...
  4 800,00 zł

  Lodówka sprężarkowa IndelB model Cruise 130 z zamrażalnikiem na 12v i 24v. Fabrycznie nowa, kompresorowa, pojemna, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemność 130l Może być stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach, na łodzi lub jachcie. Lodówka do zabudowy, kempingowa z funkcją chłodzenia, mrożenia oraz z możliwością umieszczenia butelek w pionie i poziomie 53 x 76 cm (szerokość x wysokość)

 • Lodówka kompresorowa do...
  3 400,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model TB45A z funkcją mrożenia na 12v i 24v lub 230V. Fabrycznie nowa, przenośna, kompresorowa, markowa, z wydajnym systemem chłodniczym, pojemna: 45l Idealnie sprawdzi się w wypadzie za miasto, może być stosowana w samochodach ciężarowych, osobowych, offroad, przyczepach kempingowych i kamperach na łodzi i na jachcie. Zamrażarka do -18

 • Lodówka kompresorowa do samochodu INDEL-B TB 55A 12/24/230V
  • Obecnie brak na stanie
  Lodówka kompresorowa do...
  3 200,00 zł

  Lodówka sprężarkowa Indel B model TB55A z funkcją mrożenia na 12v i 24v lub 230V. Fabrycznie nowa, przenośna, kompresorowa, markowa, z wydajnym systemem chłodniczym, duża pojemna 55l Idealna na dłuższe wycieczki, może być stosowana w samochodach ciężarowych, osobowych, offroad, przyczepach kempingowych i kamperach na łodzi i na jachcie. Elektroniczna regulacja, zamrażarka -18

 • Lodówka z szufladą do zabudowy...
  2 700,00 zł

  Lodówka kompresorowa, szufladowa, do zabudowy bez zamrażarki, pojemność 35,5l dla jachtów, łodzi i samochodów kempingowych, przyczep i kamperów. Markowa chłodziarka sprężarkowa na jacht, łódkę, łódź, kemping, do kampera, przyczepy, jachtu, tania indelb TB36AM marynistyczna, jachtowa. Lodówki do łodzi motorowych, jachtowe. Do montażu, zamontowania w bakiście, kambuzie, mesie, bakista, kambuz, mesa