Offer Banner

    international
    equipment
    FLAT 50% OFF

Witamy na stronie firmy P.U.H. HESTA


Świadczymy profesjonalne usługi elektroniczne oraz w zakresie naprawy lodówek, obejmując szeroki zakres modeli: od medycznych, przez turystyczne, przenośne, przewoźne, aż po samochodowe. Specjalizujemy się w urządzeniach na napięcia 12V i 24V, zarówno fabrycznych, jak i innych znanych marek.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem renomowanych producentów, takich jak Dometic, Waeco oraz Webasto. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość obsługi i gwarancję zgodności części ekslopatacyjnych oraz serwisowych.


Wyróżnia nas największy wybór i dostęp do części zamiennych oraz elementów serwisowych do lodówek przewoźnych u przenośnych, co pozwala nam szybko i skutecznie rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy.


Działamy wysyłkowo na terenie całej Unii Europejskiej oraz większości krajów na świecie, oferując naszym klientom wygodę i pewność, że ich urządzenia zostaną naprawione przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Bez względu na lokalizację, jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z naprawą lodówek.


Duże doświadczenie - nabywane od 1991 roku, oraz poparte licznymi certyfikatami umiejętności specjalistyczne pozwalają nam zapewniać Państwu w pełni profesjonalną obsługę elektroniczną obejmującą doradztwo, sprzedaż, serwis oraz montaż.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.